Публікації

Бухгалтерська інформація поділяється на кілька видів, виходячи з її функціональності. Під функціональністю розуміється її користь для певного кола користувачів, як зовнішніх, так і внутрішніх. Щоб всі найактуальніші відповіді на ваші питання були під рукою, ми підготували добірку випусків в головних питаннях бухгалтера.

068 777 88 60

Публікації
Icon
Icon
Icon

ЕСВ 2021 год

Разом з ростом мінімальної зарплати в 2021 році з 5000 грн до 6000 грн в січні, виросте і та мінімальна сума ЄСВ 2021, яку платять фізособи-підприємців. Увага: зростання мінімальної зарплати 2021 – це зростання обов’язкових платежів з ЄСВ для підприємців “за себе” Також зростає і мінімальна база ЄСВ для роботодавців по найманому працівнику – нагадуємо, що якщо нарахована зарплата працівника “не дотягує” до мінімалки, то здійснюється ще й донарахування ЄСВ на суму різниці. Отже, мінімальний розмір ЄСВ 2021- в таблиці.

Зростання максимальної бази ЄСВ 2 021 відбудеться також через зростання мінімальної зарплати. Нагадуємо, що ЄСВ нараховується на базу, яка не перевищує 15 мінімальних зарплат. Це стосується, як ЄСВ із зарплати, так і ЄСВ за доходами фізосіб-підприємців.

Що ми пропонуємо?

Послуги світового рівня від нашої компанії

Компанія "Business Light" займається професійним веденням бухгалтерського обліку - аутсорсингом. Наш колектив досвідчених бухгалтерів і аудиторів допоможе правильно підібрати систему оподаткування, розробити оптимальну схему організації ведення бухгалтерського та податкового обліку, надати послуги по постановці і відновленню обліку. Наші фахівці нададуть рекомендації щодо оподаткування та оптимізації податкового навантаження. Маючи багаторічний досвід роботи в бухгалтерському та юридичному супроводі - ми виправдали кредит довіри не одного десятка наших клієнтів. Замовляючи послуги в нашій компанії, Ви отримуєте: Консолідовану підтримку практикуючих висококваліфікованих фахівців; Завжди вчасно підготовлену документацію; Безкоштовні консультації з поточних питань; Якість і чітко обумовлені терміни робіт.

Ініціативний аудит

Послуга, яка надається власникам підприємства, носить назву Ініціативний аудит. Вона являє собою експертизу...

Супровід перевірок

Компанія «Business Light» здійснює кваліфікований супровід при будь-яких перевірках контролюючими органами:...

Юридичні послуги

Життя кожного успішної людини неможлива без звернення за допомогою до юристів. Цивілізовані способи...

Податковий аудит

Податковий аудит - незалежна аудиторська перевірка систем бухгалтерського і податкового обліку...

Віртуальний фін. директор

В нашій компанії «Business Light», Ви можете замовити послуги з ведення податкового та бухгалтерського обліку...

Податковий консалтинг

Всі компанії зіштовхують з необхідністю платити податки. Компанія «Business Light» пропонує послуги оптимізації...

Бухгалтерські послуги

З дня створення і до дня ліквідації будь-якого підприємства законодавство вимагає ведення бухгалтерського...

Icon
Icon
Icon

Чому обирають нас?

1000+ клієнтів не можуть помилятися

Компанія "Business Light" надає професійне ведення бухгалтерського обліку - аутсорсингом. Ви отримаєте раціональний і грамотний облік з можливістю законної оптимізації оподаткування підприємства. Серед інших аудиторських фірм ми відрізняємося не тільки індивідуальним і нестандартним підходом до вирішення Ваших завдань, а й гнучким ціноутворенням, а також можливістю запропонувати оптимально необхідні тільки Вам послуги. Ми розуміємо потреби наших клієнтів і надаємо індивідуальний комплексний підхід до вирішення Ваших завдань. Ми гарантуємо конфіденційний характер взаємодії з нашими клієнтами і несемо відповідальність за результати своєї роботи відповідно до чинного законодавства України та умов договору.

625

Проектів завершено

24

Нагород

1256

Клієнтів

16

Великих компаній