Юридичні послуги

В якій сфері права не виникло б конфлікт - юридичні послуги дозволять підібрати найбільш оптимальний спосіб вирішення. Рішення юридичних питань завжди потрібно довіряти професіоналам. Такий підхід дозволить ефективно вирішити виниклі проблеми і убезпечить від негативних наслідків.

068 777 88 60
Юридичні послуги
Icon
Icon
Icon

Юридичні послуги

Життя кожного успішної людини неможлива без звернення за допомогою до юристів. Цивілізовані способи ведення бізнесу передбачають необхідність професійного юридичного супроводу кожного етапу господарської діяльності. Тому юридичні особи та фізичні особи, з метою захисту своїх прав та інтересів, все частіше стали звертатися за допомогою до компаній, які надають юридичні послуги на професійній основі.

При виборі компанії, яка буде надавати юридичні послуги, в першу чергу, необхідно зіставити якість, терміни надання та вартості таких юридичних послуг.

Юридичні послуги , що надаються нашою компанією, спрямовані на законне вирішення спорів з урахуванням Вашої позиції, права і справедливості.

Не секрет, що ведення практично будь-якої господарської діяльності неможливо без чіткого знання законодавства в різних сферах, юридичної підтримки та захисту. Більшість людей думає, що вони самі можуть розібратися в діючих нормативно-правових актах і обійтися без професійної юридичної допомоги, а тим більше без платних юридичних послуг. В результаті доводитися розплачуватися за свою самовпевненість: платити великі суми за надання юридичних послуг з причини занедбаності і заплутаності проблеми.

Супровід бізнесу включає в себе багато аспектів – починаючи від підготовки і оформлення документації , проведення та реєстрації різних змін в статутних документах до захисту Ваших інтересів в судових органах або різних державних організацій.

Зазвичай підприємства або організації для цієї мети вводять до складу персоналу юриста або навіть цілий штат юристів. Обидва ці рішення мають свої мінуси. При наявності одного юриста, все одно виникають питання, які йому буде важко вирішити, адже іноді такі питання вимагають підтримки юристів певної, вузькоспеціалізованої кваліфікації. З іншого боку утримувати цілий штат юристів – досить дороге задоволення, яке помітно позначається на доходах навіть великих підприємств.

Укладаючи договір з нашою компанією, Ви усунете всі ці недоліки. Фактично, Ви наймаєте цілий штат юристів, які спеціалізуються в самих різних сферах законодавства і зможуть вирішити найрізноманітніші юридичні проблеми, які можуть виникнути в процесі Вашої діяльності. При цьому, Ваші витрати будуть значно менше, ніж ті, які потрібно витратити на утримання власного юридичного відділу та на офіційне працевлаштування співробітників.

Крім того, Ви самі вибираєте пакет юридичних послуг, які Вам можуть знадобитися або вже знадобилися, не переплачуючи зайвих грошей. Якщо ж в процесі Вашої діяльності виникнуть труднощі, які зажадають додаткової допомоги з нашого боку, то ми готові надати її Вам.

Переваги юридичного супроводу:

  • консультування замовника з різних юридичних питань;
  • підготовка документації, її перевірка і аналіз;
  • внесення різних змін в статутні документи підприємства;
  • захист інтересів замовника в судах, різних держустановах, на переговорах;
  • участь у вирішенні Ваших питань цілої групи юристів, кожен з яких є фахівцем в окремій сфері права;
  • економія коштів, які потрібні для утримання юридичного відділу.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до нашого офісу або телефонуйте.

Розрахувати вартість

Організаційно-правова форма

Виберіть варіант:

Система оподаткування:

Виберіть систему оподаткування для ФОП:

Система оподаткування:

Виберіть систему оподаткування для ТОВ:

Вид діяльності:

Виберіть варіант:

Співробітники:

Один співробітник включений в пакет послуг, кожен доп. Співробітник +350 грн.

Кількість операцій:

15 операцій включено в пакет послуг, кожна наступна +50 грн.

10

700

Акцизні операції:

Ви є платником акцизного податку?

Зовнішньоекономічна діяльність:

Чи потребує Ваша компанія в послугах ЗЕД

Оборот:

Виберіть варіант:

Додаткові послуги:

Виберіть варіант:

Попередня сума:

грн. / у місяць

Що ми пропонуємо?

Послуги світового рівня від нашої компанії

Компанія "Business Light" займається професійним веденням бухгалтерського обліку - аутсорсингом. Наш колектив досвідчених бухгалтерів і аудиторів допоможе правильно підібрати систему оподаткування, розробити оптимальну схему організації ведення бухгалтерського та податкового обліку, надати послуги по постановці і відновленню обліку. Наші фахівці нададуть рекомендації щодо оподаткування та оптимізації податкового навантаження. Маючи багаторічний досвід роботи в бухгалтерському та юридичному супроводі - ми виправдали кредит довіри не одного десятка наших клієнтів. Замовляючи послуги в нашій компанії, Ви отримуєте: Консолідовану підтримку практикуючих висококваліфікованих фахівців; Завжди вчасно підготовлену документацію; Безкоштовні консультації з поточних питань; Якість і чітко обумовлені терміни робіт.

Ініціативний аудит

Послуга, яка надається власникам підприємства, носить назву Ініціативний аудит. Вона являє собою експертизу...

Супровід перевірок

Компанія «Business Light» здійснює кваліфікований супровід при будь-яких перевірках контролюючими органами:...

Юридичні послуги

Життя кожного успішної людини неможлива без звернення за допомогою до юристів. Цивілізовані способи...

Податковий аудит

Податковий аудит - незалежна аудиторська перевірка систем бухгалтерського і податкового обліку...

Віртуальний фін. директор

В нашій компанії «Business Light», Ви можете замовити послуги з ведення податкового та бухгалтерського обліку...

Податковий консалтинг

Всі компанії зіштовхують з необхідністю платити податки. Компанія «Business Light» пропонує послуги оптимізації...

Бухгалтерські послуги

З дня створення і до дня ліквідації будь-якого підприємства законодавство вимагає ведення бухгалтерського...

Icon
Icon
Icon

Чому обирають нас?

1000+ клієнтів не можуть помилятися

Компанія "Business Light" надає професійне ведення бухгалтерського обліку - аутсорсингом. Ви отримаєте раціональний і грамотний облік з можливістю законної оптимізації оподаткування підприємства. Серед інших аудиторських фірм ми відрізняємося не тільки індивідуальним і нестандартним підходом до вирішення Ваших завдань, а й гнучким ціноутворенням, а також можливістю запропонувати оптимально необхідні тільки Вам послуги. Ми розуміємо потреби наших клієнтів і надаємо індивідуальний комплексний підхід до вирішення Ваших завдань. Ми гарантуємо конфіденційний характер взаємодії з нашими клієнтами і несемо відповідальність за результати своєї роботи відповідно до чинного законодавства України та умов договору.

625

Проектів завершено

24

Нагород

1256

Клієнтів

16

Великих компаній