Податковий консалтинг

Податковий консалтинг є одним з найбільш затребуваних клієнтами напрямків діяльності нашої компанії. Професійний податковий консалтинг покликаний убезпечити діяльність компанії від податкових ризиків (стягнень, штрафів, пені, припинення операцій на розрахункових рахунках).

068 777 88 60
Податковий консалтинг
Icon
Icon
Icon

Податковий консалтинг

Всі компанії зіштовхують з необхідністю платити податки. Компанія «Business Light» пропонує послуги оптимізації і мінімізації податків, які допоможуть зменшити виплати в бюджет держави на легальному рівні. Це і є податковий консалтинг.

Ми пропонуємо два види послуг:

  • Податкове планування
  • Оптимізація оподаткування

Податкове планування та оптимізація податків здійснюється в рамках чинного законодавства і грунтується на розробці найбільш результативних схем, які сприяють збільшенню доходу організації. Завдяки оптимізації податків Ваша компанія зменшить розміри платежів по податках і дасть можливість підняти рейтинг організації.

Мінімізація оподаткування не тягне за собою кримінальної відповідальності і не суперечить законам держави. Співробітники компанії «Business Light» дадуть цінну рекомендацію, як найбільш доцільно вибудувати загальну модель мінімізації податків, допоможуть оформити організаційні документи, договірну базу, систему контролю і елементи облікової політики.

Професіонали компанії «Business Light» не дозволять втратити авторитет Вашої організації і при цьому істотно знизять обсяги податкових платежів.

В рамках роботи з податкового планування та оптимізації оподаткування діяльності або угод компаній-клієнтів «Business Light” бере на себе зобов’язання протягом терміну дії договору з клієнтом і після його припинення, без попередньої письмової згоди клієнта не розголошувати третім особам та / або опубліковувати і / або допускати опублікування будь-якої інформації, яка була надана клієнтом в зв’язку з договором, або стала відома нам в силу виконання зобов’язань по ньому, а також не розкривати і сам факт співпраці з даним клієнтом, навіть без згадки предмета такого співробітництва.

Зазначене зобов’язання про дотримання конфіденційності не впливає на випадки надання такої інформації органам влади в порядку, встановленому законодавством України, не поширюється на загальнодоступну інформацію, а також на інформацію, яка стане відома третім особам не з вини нашої компанії.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до нашого офісу або телефонуйте.

Завжди раді Вам допомогти.

Розрахувати вартість

Організаційно-правова форма

Виберіть варіант:

Система оподаткування:

Виберіть систему оподаткування для ФОП:

Система оподаткування:

Виберіть систему оподаткування для ТОВ:

Вид діяльності:

Виберіть варіант:

Співробітники:

Один співробітник включений в пакет послуг, кожен доп. Співробітник +350 грн.

Кількість операцій:

15 операцій включено в пакет послуг, кожна наступна +50 грн.

10

700

Акцизні операції:

Ви є платником акцизного податку?

Зовнішньоекономічна діяльність:

Чи потребує Ваша компанія в послугах ЗЕД

Оборот:

Виберіть варіант:

Додаткові послуги:

Виберіть варіант:

Попередня сума:

грн. / у місяць

Що ми пропонуємо?

Послуги світового рівня від нашої компанії

Компанія "Business Light" займається професійним веденням бухгалтерського обліку - аутсорсингом. Наш колектив досвідчених бухгалтерів і аудиторів допоможе правильно підібрати систему оподаткування, розробити оптимальну схему організації ведення бухгалтерського та податкового обліку, надати послуги по постановці і відновленню обліку. Наші фахівці нададуть рекомендації щодо оподаткування та оптимізації податкового навантаження. Маючи багаторічний досвід роботи в бухгалтерському та юридичному супроводі - ми виправдали кредит довіри не одного десятка наших клієнтів. Замовляючи послуги в нашій компанії, Ви отримуєте: Консолідовану підтримку практикуючих висококваліфікованих фахівців; Завжди вчасно підготовлену документацію; Безкоштовні консультації з поточних питань; Якість і чітко обумовлені терміни робіт.

Ініціативний аудит

Послуга, яка надається власникам підприємства, носить назву Ініціативний аудит. Вона являє собою експертизу...

Супровід перевірок

Компанія «Business Light» здійснює кваліфікований супровід при будь-яких перевірках контролюючими органами:...

Юридичні послуги

Життя кожного успішної людини неможлива без звернення за допомогою до юристів. Цивілізовані способи...

Податковий аудит

Податковий аудит - незалежна аудиторська перевірка систем бухгалтерського і податкового обліку...

Віртуальний фін. директор

В нашій компанії «Business Light», Ви можете замовити послуги з ведення податкового та бухгалтерського обліку...

Податковий консалтинг

Всі компанії зіштовхують з необхідністю платити податки. Компанія «Business Light» пропонує послуги оптимізації...

Бухгалтерські послуги

З дня створення і до дня ліквідації будь-якого підприємства законодавство вимагає ведення бухгалтерського...

Icon
Icon
Icon

Чому обирають нас?

1000+ клієнтів не можуть помилятися

Компанія "Business Light" надає професійне ведення бухгалтерського обліку - аутсорсингом. Ви отримаєте раціональний і грамотний облік з можливістю законної оптимізації оподаткування підприємства. Серед інших аудиторських фірм ми відрізняємося не тільки індивідуальним і нестандартним підходом до вирішення Ваших завдань, а й гнучким ціноутворенням, а також можливістю запропонувати оптимально необхідні тільки Вам послуги. Ми розуміємо потреби наших клієнтів і надаємо індивідуальний комплексний підхід до вирішення Ваших завдань. Ми гарантуємо конфіденційний характер взаємодії з нашими клієнтами і несемо відповідальність за результати своєї роботи відповідно до чинного законодавства України та умов договору.

625

Проектів завершено

24

Нагород

1256

Клієнтів

16

Великих компаній